Descriere

Se vinde apartament cu 2 camere/ Botanica / încălzire autonomă

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 2 camere
Fond locativ Bloc nou
Suprafață totală 70 m2 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare Individuală
Nivelul 10
Număr de nivele 10
Balcon 1
Bloc sanitar 1
Adresa Burebista
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P
Încălzire autonomă Încălzire prin pardoseală Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic Aparat de aer condiționat
view25 septembrie 2025 1054 vizualizari

Se vinde-Apartament cu 2 camere, 70m²,Botanica, Burebista

ID: 7118
120,000 €
calculator-creditCalculator
922 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P
Share

Anunturi recomandate

11
Apartament cu 2 camere, 53m², Petru zadnipru photo
Apartament cu 2 camere, 53m², Petru zadnipru
119,900 €   2,262 €/m²
2
Apartament cu 2 camere, 80m², джинта латина photo
Apartament cu 2 camere, 80m², джинта латина
119,500 €   1,493 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 74m², Bd. Decebal photo
Apartament cu 3 camere, 74m², Bd. Decebal
119,000 €   1,608 €/m²
7
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 70m²,Botanica, Burebista photo
Se vinde-Apartament cu 2 camere, 70m²,Botanica, Burebista
120,000 €   1,714 €/m²
11
Apartament cu 2 camere, 55m², P.Zadnipru photo
Apartament cu 2 camere, 55m², P.Zadnipru
120,000 €   2,181 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 62m², Ciocana, bd. Mircea cel Batran photo
Apartament cu 2 camere, 62m², Ciocana, bd. Mircea cel Batran
120,000 €   1,935 €/m²